Уважаемые, друзья, рады сообщить, что мы обновили наш сайт. Чтобы перейти на новую версию нажмите на ссылку knyazhiysad.com.ua
Пятница, 2022-07-01, 16:24Главная | Регистрация | Вход

Меню сайта


  

Поиск

Друзья сайта

Посуда для поварят

  • pic1
  • pic2
  • pic3
  • pic2
  • pic3

Боротьба з бур'янами – один із дієвих способів підвищення врожайності
 
 Гербіциди в системі заходів по боротьбі з бур'янами повинні розглядатись як додатковий засіб, так як 60% з них, навіть при суворому дотриманні технології внесення, не досягають об'єктів пригнічення і вражають не лише бур'яни, а й багато інших корисних живих організмів.
 За способом дії гербіциди бувають неселективні, що знищують всі рослини на ділянці, та селективні, що не впливають на культурні рослини, а діють негативно лише на бур'яни.
 Гербіциди бувають контактної та системної дії. Перші діють на ті частини рослин, на які вони потрапляють, а другі проникають у рослину через листки або корені, пересуваються по судинній системі й викликають отруєння надземних і підземних органів. Використання того чи іншого виду цих засобів завжди зумовлено особливостями ґрунту, пори року та культури, що вирощується. Однак, лише комплексне використання з іншими засобами може надати найбільшого ефекту, так як знищуючи паразитні рослини на полі, треба надати захист культурним рослинам, що вирощуються та підвищити їх силу та стійкість до отрути.
Боротьба з бур'янами
 Для забезпечення високого врожаю використовуються також стимулятори росту, так як орні землі України, в цілому, характеризуються низьким рівнем запасів поживних речовин, що необхідні рослинам. Застосування стимуляторів росту нового покоління (PHCs), які являють собою комбінацію фітогормонів і гумінових кислот (Н), дає можливість зменшити об'єм хімічних добрив та засобів захисту рослин, економить кошти і працю, вкладені у виробництво і підвищує біологічні характеристики родючості ґрунту.
 Регулятори росту рослин, які дають можливість контролювати їх ріст і розвиток, також популярні у сільському господарстві. Регулятори росту – це низькомолекулярні органічні речовини, що виробляться рослинами і мають регуляторні функції.
 Постачанням хімічних препаратів для захисту рослин займаються всесвітньовідомі компанії "Сигента", "Басф", "Дюпон", "Байєр" та інші. На сьогодні широкою популярністю відзначаються такі препарати як "Дуал", "Прометрин", "Зенкор", а також "Поаст", "Раундал", "Бенатал" тощо. Всього для боротьби з бур'янами використовується близько 150 препаратів.
 Купити гербіциди, стимулятори чи регулятори росту рослин вигідно в інтернет-магазинах, так як, крім нижчої за ринкову ціну, є гарантія, що товар буде якісним і безпечним та й доставлять його вчасно.
Садовый центр саженцы © 2022 |