Уважаемые, друзья, рады сообщить, что мы обновили наш сайт. Чтобы перейти на новую версию нажмите на ссылку knyazhiysad.com.ua
Вторник, 2022-07-05, 04:51Главная | Регистрация | Вход

Меню сайта


  

Поиск

Друзья сайта

Посуда для поварят

  • pic1
  • pic2
  • pic3
  • pic2
  • pic3

Грінфорт ДМ 400 – ефективний інсектоакарицид

Шкідливі комахи замикають трійку найбільш негативних факторів, що вкрай погано впливають на урожайність сільськогосподарських культур. На рівні з бур'янами та грибковими захворюваннями комахи створюють неоптимальні умови для росту рослин, заважаючи їм нормально розвиватись. Коріння, листя, пагони, стовбури, цвіт, плоди – для шкідників немає такої частини культури, яку б один із видів не міг би пошкодити. Метелики та личинки комах є не меншою проблемою, адже вони теж живляться рослинами і в такий спосіб забезпечують себе харчуванням і сприятливими умовами проживання. На щастя, на сьогоднішній день рішення у боротьбі із шкідниками знайдено – це група пестицидів, яка відповідає за знищення жуків, і має назву інсектициди.

Чому варто обрати Грінфорт ДМ 400?

По-перше, даний засіб – це продукція вітчизняного виробництва. Торгова марка Грінфорт належить відомій українській компанії «Украгроком», яка вже близько 15 років забезпечує наш агрохімічний ринок найбільш відомими та якісними пестицидами від світових брендів. Зрештою, прийшов час і для створення лінійки власних високоефективних та доступних за ціною засобів захисту рослин, що і було зроблено. На даний момент Грінфорт ДМ 400 має схвальні відгуки від сотень агрономів з усіх куточків України.

По-друге, Грінфорт ДМ 400 – це не просто препарат, що знищує комах. Цей засіб являється інсектоакарицидом, тобто контролює також чисельність шкідливих кліщів. Таке поєднання функцій можна вважати універсальним, зручним та економічно вигідним.

По-третє, вказаний фосфорорганічний інсектоакарицид застосовується для захисту таких культур як колосові зернові та цукровий буряк від широкого спектру комах: хлібних жуків, п'явиць, попелиці, трипсів, блішок, цикадки, щитоносок та багатьох інших.

По-четверте, володіє контактно-шлунковою та системною дією, знищуючи сисні та гризучі жуки і рослиноїдні кліщі.

Особливості застосування даного препарату

Варто відзначити, що Грінфорт ДМ також володіє надзвичайною швидкістю впливу, при цьому термін захисної дії триває від 10 до 15 діб. Діє інсектоакарицид наступним чином: пригнічує холінестеразу комах, що призводить до абсолютного зневоднення клітин та тканин жуків.

Засіб можна використовувати разом із іншими хімічними препаратами, що сприяють захисту культур. Зокрема, рекомендується змішувати у бакових сумішах разом із пестицидами на основі діючої речовини сульфонілсечовини. 

Садовый центр саженцы © 2022 |